Apie mus

Esame UAB „EkoKodas”, inovatyvios statybos sferoje dirbame jau nuo 2001 metų. Įmonės pavadinime užkoduota mūsų veikla - Eko (ekologiškas-ekonomiškas), kodas (į laisvę).

Įmonės įkūrėjas patirtį šioje srityje kaupė nuo 1993 metų statydamas gyvenamuosius namus.

Mes pirmieji Lietuvoje pradėjome šiltinti daugiabučius namus akmens vata, pirmieji įdiegėme autonominius šildymus, pirmieji Lietuvoje  pastatėme B energetinės klasės daugiabučius.

UAB „Ekokodas" vieni pirmųjų 1998 metais įvežė į Lietuvą ir įdiegė austriškas Ochsner geoterminio  šildymo sistemas.

2000 metais pradėjome naudoti pasyvaus namo statybų metodiką.

Per visą veiklos laikotarpį sukaupėme didžiulę patirtį energijos taupymo srityje.

Mes padedame žmonėms pasistatyti pasyvius namus, kurių išlaikymas praktiškai nekainuoja.

Mūsų kompetencija

Passivehouse sertifikatasEsame oficialiai sertifikuoti Vokietijos Pasyvaus namo Instituto (,,Passivhaus Institut’’). Sertifikavimas rodo, kad IZODOM 2000 yra tinkamas komponentas pasyviesiems namams statyti ir patvirtina nepaprastą energijos vartojimo efektyvumą.

„Statybų generolo" diplomas

25 metų patirtis

Mes nemokamai konsultuojame savo klientus ne tik namo konstruktyvo statybų klausimais, bet patariame ir dėl šildymo, vėdinimo, visų kitų namo inžinerinių sistemų (saulės kolektorių, automatinio laistymo, siurbliavimo ir t.t.) bei apdailos medžiagų parinkimo tikslingumo.
Mūsų įmonės tikslas – patenkinti klientai.

Mūsų darbo kredo „Dirbame gerai arba nedirbame“.

Nuo 2015 metų UAB „EkoKodas“ tapo oficialus „Izodom 2000 polska” atstovas Lietuvoje.

Izodom 2000 - Lenkijos gamintojai, kurie jau 25 metus užsiima EPS ir NEOPORO liktinių klojinių sistemomis. Mes esame užtikrinti, kad augantys šiluminiai pastatų ir klientų reikalavimai atitinka būtent Izodom technologiją.Nuo 2015 metų UAB „EkoKodas“ tapo oficialus „Izodom 2000 polska” atstovas Lietuvoje. Izodom 2000 - Lenkijos gamintojai, kurie jau 25 metus užsiima EPS ir NEOPORO liktinių klojinių sistemomis. Mes esame užtikrinti, kad augantys šiluminiai pastatų ir klientų reikalavimai atitinka būtent Izodom technologiją. Tai inovatyvus būdas pastatyti greitai ir lengvai šiltą ar net pasyvų namą.
Mums svarbūs visi klientai, todėl mes neapsiribojame tik medžiagų pardavimais, mes suteikiame pilną projekto eigos konsultaciją. Esant kliento pageidavimui, mes galime betarpiškai bendrauti su projektuotojais, konstruktoriais, sąmatininkais, darbininkais ir šiluminio naudingumo sertifikatoriais.

Geriausia reklama mums yra patenkintas klientas.