Apie mus

UAB “EkoKodas” vykdo veiklą nuo 2001 metų. Įmonės pavadinime užkoduota įmonės veikla Eko (ekologiškas-ekonomiškas) kodas (į laisvę).

Įmonės steigėjas - statybos patirtį sukaupė nuo 1993 metų statydamas gyvenamuosius namus.

Mes pirmieji Lietuvoje pradėjome šiltinti daugiabučius namus akmens vata, pirmieji įdiegėme autonominius šildymus, pirmieji Lietuvoje  pastatėme B energetinės klasės daugiabučius.

UAB "Ekokodas" vieni pirmųjų 1998 metais įvežė į Lietuvą ir įdiegė austriškas Ochsner geoterminio  šildymo sistemas.

2000 metais pradėjome naudoti Pasyvaus namo statybų metodiką.

Per visą veiklos laikotarpį sukaupėme didžiulę patirtį energijos taupymo srityje.

Mes žmonėms padedame pasistatyti PASYVIUS namus, kurių išlaikymas praktiškai nekainuoja.

Mūsų kompetenciją patvirtina:

Nepriklausomo Vokietijos PASSIVHAUS instituto vystytojo sertifikatas.

"Statybų generolo" diplomas.

25 metų patirtis

Mes nemokamai konsultuojame savo klientus ne tik apie namo konstruktyvo statybas, bet patariame ir dėl šildymo, vėdinimo, visų kitų namo inžinierinių sistemų (saulės kolektorių, automatinio laistymo, siurbliavimo ir t.t.) bei apdailos medžiagų parinkimo tikslingumo.
Mūsų įmonės tikslas – PATENKINTI KLIENTAI.

Mūsų darbo kredo „Dirbame arba gerai – arba Nedirbame“.

Nuo 2015 metų UAB „EkoKodas“ tapo oficialus „Izodom 2000 polska” atstovas Lietuvoje.

Izodom 2000 - Lenkijos gamintojai, kurie jau 25 metus užsiima EPS ir NEOPORO liktinių klojinių sistemomis. Mes esame užtikrinti, kad augantys šiluminiai pastatų ir klientų reikalavimai atitinka būtent Izodom technologiją.Nuo 2015 metų UAB „Eko Kodas“ tapo oficialus „Izodom 2000 polska” atstovas Lietuvoje. Izodom 2000 - Lenkijos gamintojai, kurie jau 25 metus užsiima EPS ir NEOPORO liktinių klojinių sistemomis. Mes esame užtikrinti, kad augantys šiluminiai pastatų ir klientų reikalavimai atitinka būtent Izodom technologiją. Tai inovatyvus būdas pastatyti greitai ir lengvai šiltą ar net PASYVŲ namą.
Mums svarbūs visi klientai, todėl mes neapsiribojame tik medžiagų pardavimais, mes atliekame pilną projekto konsultaciją. Esant kliento pageidavimui, mes galime betarpiškai bendrauti su projektuotojais, konstruktoriais, sąmatininkais, darbininkais ir šiluminio naudingumo sertifikatoriais.

Mums geriausia reklama yra patenkintas klientas.