Nuo 2018 metų sausio pirmos dienos visi nauji pastatai ar jų dalys turi atitikti A+ klasės energetinio naudingumo reikalavimus. Aukšto sandarumo lygio namo įrengimas yra labai didelių pastangų ir ypatingų žinių reikalaujantis procesas. Reikia sandariai sujungti atskiras namo konstrukcijas ir kuo labiau sumažinti šalčio tiltelius. Izodom 2000 lengvai išsprendžia šias problemas. Naudojant šią sistemą A+ klasės namus gali statyti bet kas.  

Noras pasistatyti namą pačiam dažnai lydimas minčių, kad niekas kitas jūsų namo geriau nepastatys už jus. O gal jūs norite naujo laisvalaikio praleidimo būdo kartu su draugais ar šeima? Ar tiesiog norit sutaupyt pinigų statant namą?

Mes jus sveikiname, kad ir kokia priežastis būtų. Namo statybos naudojant tradicines medžiagas ir neturint didelės patirties atrodo kaip tikras iššūkis - iškyla sunkumų tiek mūro, tiek izoliacijos ir ypatingai sandarinimo darbuose, dėl ko darbai gali užtrukti daug ilgiau negu kada nors planavote.

Mes galime Jums pasiūlyti sprendimą! Izodom 2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai. Izodom elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra baigtos. Taupote laiką ir pinigus, nes papildomas sienų apšiltinimas yra nereikalingas.

statybu skirtumas