Nuo 2018 metų sausio pirmos dienos naujiems statiniams reikalaujama projektuoti ir statyti tik A+ klasės energetinius namus. Tai labai didelių pastangų ir įpatingų žinių reikalaujantis procesas. Tačiau Izodom2000 lengvai išsprendžia visus sudėtingumus. Naudojant šią sistemą dabar A+ klasės nmus gali statyti bet kas.  

Noras pasistatyti namą pačiam dažnai lydimas minčių, kad niekas kitas jūsų namo geriau nepastatys už jus. O gal jūs norite naujo laisvalaikio praleidimo būdo kartu su draugais ar šeima? Ar tiesiog norit sutaupyt pinigų statant namą?

Mes jus sveikiname, kad ir kokia priežastis būtų. Tradiciškai, statant namą pačiam ir neturint didelės patirties, ypatingai dabar iškyla sunkumų tiek mūro, tiek izoliacijos ir ypatingai sandarinimo darbuose, dėl ko patys darbai gali užtrukti daug ilgiau negu kada nors planavote.

Mes jums galime pasiūlyti sprendimą! Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai. Izodom elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir "užpylus" betono mišiniu "vienu ypu nušaunate ne vieną zuikį" :

 

statybu skirtumas