Kai galvojame apie pastato išorines sienas, dažnai galvojame apie plytas ar blokelius, kuriuos pastačius namą visvien turime apšiltinti. Bet tai tik mažytė problema, kuri tiesiog juokinga prieš tai, kad pastačius namą turi būti užtikrintas pastato sandarumas. Žmogus net nesusimąsto, kokios brangios yra vidaus sandarininmo medžiagos ir koks kruopštus ir atsakingas darbas yra jų priklijavimas, nepaliekant nei mažiausio plyšelio ar raukšlelės per visą namo sienų, langų, sandūrų, stogo detalių, įvadų  ar rozečių vietų. Būtent dėl kylančių energijos kainų ir griežtėjant šiluminio naudingumo standartams, reikia galvoti ir apie gerą namo izoliacija ir hermetizavimą, kurį lengvai Jums užtikrins Izodom2000 statybinių blokelių (liktinių klojinių) sistema.

Vystytojai ir privatūs namų statytojai galvoja, ne tik apie tai, kaip namas atrodys, bet ir apie kitus namo statybos faktorius.Pagrindiniai faktoriai šių dienų statyboje yra ilgaamžiškumas, namo energijos naudojimo efektyvumas, statybų trukmė, namo patvarumas, šiluminės izoliacijos vientisumas, sandarumas ir namo statybos kaina. Akivaizdu, kai moki už sienų mūrijimą ir jos izoliavimą, patalpų hermetizavimą - moki net tris kartus ir visvien priklausai nuo darbininkų kvalifikacijos ir sąžiningumo.

Visa Izodom sistema susideda iš beveik 100 elementų, kurie jungiasi tarpusavyje kaip „LEGO“ kaladėlės. Kuo sistema turi didesnį elementų pasirinkimą, tuo lengvesnė namo statyba, nes kiekviena namo konstrukcijos detalė jau yra sugalvota.

Didelis Izodom technologijos privalumas yra tas, kad galima surinkti namo viso aukšto sienas ir jas vienu ypu pilnai užpilti betonu.

Kai naudojama Izodom technologija, keturi darbininkai vieną aukštą, 180m2 name gali pilnai surinkti per kelias darbo dienas.Kai pagrindas tinkamai paruoštas, sienų konstrukcija (įskaičiuojant ir inžinerinių tinklų išvedžiojimus, sukonstruojant angas langams ir durims, sustatant pastolius, kurie bus reikalingi namo aukštą užpilant betonu) tai užtruks apie tris dienas, ketvirtą dieną betonavimas truks 4-5 valandas, o penktą dieną pradedami darbai prie perdangos.

Laikas – pinigai, bet niekada nereikia pamiršti pastato patvarumo ir kokybės.

Ar galima pastatyti namą greičiau? Taip, bet tai tiesiogiai atsilieps konstrukcijų ir izoliacijos kokybei. Izodom technologija, tai greičiausias, bet kartu ir patvariausias būdas statyti energetiškai efektyvius namus.

 

 

Kokie faktoriai nulemia greita statybą su Izodom?

Lengvi elementai nulemia transportavimo ir montavimo lengvumą. 1m2 Izodom elementų sveria nuo 3,6kg iki 7,3 kg. Visi elementai turi griovelius lengvam pjaustymui. Specialūs elementų užraktai leidžia labai greitą konstrukcijos surinkimą ir patvarumą visuose namo mazguose. Grioveliai blokelių konstrukcijose leidžia namus iki 4 aukštų imtinai statyti BE ARMATŪROS sienose. Armuoti pakanka tik kampus, sąramas ir vidinių jungiamųjų nešančių sienų vietas. Izodom2000 statybiniai blokeliai dar labiau taupo Jūsų  laiką ir pinigus.

Mes garantuojame Izodom2000 liktinių klojinių technologijos, patvarumą užpilant elementus betonu. Tai viena iš nedaugelio statybinių blokelių sistemų kurios patvarumas leidžia betoną pilti sumontavus visą namo aukštą t.y. 3-5 metrų aukščio sieną. Ir jiems nereikalingi jokie papildomi klijai ar bet kokie kiti tvirtinimo būdai, nes šios sistemos užraktai daug didesni ir patvaresni už visų kitų konkurentų sprendimus. Užraktai išspręsti taip, kad Jūs galite dirbti su Izodom2000 blokeliais net lietui lyjant, nes jie turi rakto drenavimo sistemą, ko neturi kitos analogiškos liktinių klojinių sistemos.

Medžio pjūklelis ir gulsčiukas – tai pagrindiniai įrankiai kurių jums reikės statybų aikštelėje. Patyrę rangovai galutinai apšiltintus namo pamatus ir 1 aukšto sienas pastato per savaitę! 

Statybų greičio lentelė

 

Medžiagos tipas Laiko sąnaudos
Mažo dydžio keraminiai elementai apie 5‐6 valandas /1m2
Vidutinio dydžio silikatiniai ar dujų silikatiniai blokeliai apie 4‐5 valandas /1m2
Izodom elementai su nepatyrusia komanda apie 1 valandą/1m2
Izodom elementai su minimalią patirtį turinčia komanda apie 0,3 valandos /1m2
Medžiaga Medžiagų kiekis reikalingas 1m2 sienos kvadratui
Keramikinės plytos ‐ 25 cm 360 kg
Silikatiniai blokeliai ‐ 25 cm 324 kg
Dujų silikatiniai blokeliai ‐ 49 cm 245 kg
Izodom elementai ‐ 45 cm 7,3 kg
Izodom elementai ‐ 35 cm 6,5 kg