SUPER KING BLOCK blokeliai

Elementai iš „Super King Bloc“ sistemos yra skirti pasyviems arba A++ energetinės klasės namams. Išorinės sienos, kurių šiluminė varža yra lygi 10m2 K/W, yra tik 45 cm storio. Šalčio tiltelių nebuvimas, žemas sienų šiluminis inertiškumas, elementų įvairovė, kurios idealiai izoliuoja kritines pastato vietas (Angokraščius , perdangas , kampus) taip pat lengvas konstrukcijų surinkimas. Visi šie faktoriai leidžia IZODOM 2000 būti lyderiu tarp kompanijų, kurios siūlo pasyvaus namo konstrukcines technologijas.

Perkant didesnį gaminių kiekį, taikomos nuolaidos iki 20%.

KING BLOCK blokeliai

„King Bloc“ sistema yra skirta energetiškai efektyviems namams, atitinkanti - A energetinę klasę. Su 20cm Neoporo izoliaciniu sluoksniu, sistema pasižymi itin didele šilumine varža, 6,66 m2 K/W. Ši sistema rekomenduojama tiems, kurie nori pasiekti A energetinę klasę lengvai ir naudoti šiuolaikišką ir patrauklų statybos būdą.

Plokštuminiai pamatai

Plokštuminiai pamatai pasižymi puikiomis šiluminėmis charakteristikomis, šios sistemos varža yra 7,14m^2K/W, kuri atitinka A klasės energetinio efektyvumo reikalavimus, bet su papildomomis detalėmis, galima pasiekti, net 11,11 m^2K/W kuri atitiks A++ klasės energetinio efektyvumo reikalavimus. O tai pasiekiama lengvai ir be jokių šalčio tiltų!