IZODOM technologija

Energiją taupančių pastatų ir pasyvios statybos technologijos rinkoje jau daugiau nei 30 metų.

Namų statybai skirti blokeliai be skiedinio

Namų statyba be papildomo klijavimo

Technologija IZODOM – tai statybiniai blokai, energiją taupančių ir pasyvių namų statybai. Tai lengvų polistireninių formų betonui sistema, naudojama išorinių ir vidinių sienų statybai, vadinama ICF liktiniais klojiniais. Ši technologija dažnai vadinama Lego suaugusiųjų kaladėlėmis, nes atskirų elementų sujungimo būdas yra labai paprastas tarsi žaidimas. Tai atveria savarankiškos statybos galimybes.

Technologija išsiskiria IZOClick® sistema, skirta blokelių sujungimui be skiedinio ir putų klijų, kurios dėka pašalinami šilumos tilteliai.

Patvari konstrukcija

Šiluminių tiltelių naikinimas

IZODOM susideda iš daugiau nei 100 elementų, kurie derinami vienas su kitu, sukuria vientisą šilumos izoliacijos sluoksnį, pašalindami šilumos tiltelius. Visa technologija (pamatų plokštė, sienų elementai, perdanga ir stogo plokštė) atitinka A++ pastatų reikalavimus.

Galimi keli pasirinkimai: klasikinis baltas polistirolas arba pilkas neoporas

Nereikia naudoti papildomų klijų ar smeigių – taip statybos procesas vyksta greičiau, o investicijos mažesnės.

Statybų greitis

Mažesnės investicijos

IZODOM technologija turi daug privalumų, o svarbiausias iš jų yra statybų greitis. Lengvai naudojamų ir apdorojamų blokų derinimas su betonu pagreitina visą statybų procesą. Be to, nereikia papildomos sienų izoliacijos.

Namas iki stogo gali būti pastatytas per 4 savaites. Esant nesudėtingam projektui, klojinių surinkimas ir vieno aukšto išliejimas gali būti atliktas net per vieną dieną.

Izodom oszczędności na ogrzewaniu
Taupymas

Mažesnės sąskaitos už šildymą

Lyginant su tradicine statybų technologija, IZODOM taupo jūsų pinigus visą pastato gyvavimo laiką. Namas pastatytas su IZODOM technologija neturi jokių šilumos tiltelių(itin svarbi kokybiško namo charakteristika ). Niekada nepraras sandarumo, nes viduje esantis betonas išlaiko savo charakteristikas bėgant metams.

Pasiekti tokį efektą įmanoma tik naudojant aukščiausios kokybės IZODOM sistemą, kur tarpusavyje sujungiami elementai, suformuoja tiksliai suderintą pastato šilumos izoliacijos sluoksnį.

IZODOM technologijos nauda

Kodėl IZODOM?

01

Taupymas

Naudojantis IZODOM technologija sąskaitas už šildymą sumažinsite ženkliai!
02

Statybų greitis

Vieno aukšto, vidutinio dydžio namą pastatysite keletą kartų greičiau lyginant su įprastine statyba. Be to, galutinis rezultatas bus LABAI kokybiškas.
03

Rūpinkitės aplinka

Lyginant su tradicine technologija, namas pastatytas naudojant IZODOM technologiją, leidžia sumažinti CO2 išskyrimą pusiau. Po statybų, praktiškai nelieka šiukšlių!
04

Ilgamžiškumas

Užtikrinkite, kad turėsite saugų ir patvarų pastatą, pagrįstą tvirta betonine konstrukcija, kuris daugelį metų išlaikys savo kokybę.
05

Komfortiškas gyvenimas

IZODOM gaminiai ženkliai pagerina patalpų oro kokybę, išlaikant optimalų šiluminį komfortą kambariuose. Dėl itin didelės šiluminės varžosir tobulo sandarumo, pelėsio namuose nebus niekada!
06

Didesnė vertė

ICF liktinių klojinių namas tai aukštos klasės namo standartas išlaikantis vertę dabar ir tolimoje ateityje.
VIDEO

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

Play Video about Izodom Video