Kas yra ICF

ICF, žinomas kaip nuolatinis klojinys, kuris dažniausiai būna sudarytas iš polistireno ir betono ir idealiai tinka energiją taupančio namo statybai.

Kas tai yra?

ICF nuolatiniai klojiniai

Nuolatiniams klojiniams, paprastai žinomiems kaip ICF, dažniausiai naudojamos dvi rinkoje gerai žinomos medžiagos: polistirenas ir betonas. Putų polistirenas buvo žinomas nuo 1950 m., o šiuo metu mūsų rinkoje tai plačiai naudojama šiltinimo medžiaga.

Kita vertus, betonas yra viena iš populiariausių statybinių medžiagų šiuolaikinėje statybų pramonėje. Nuolatinio klojinio technologija yra tuščiavidurių blokų, pagamintų iš izoliacinės medžiagos, rinkinio naudojimas. Klojinių elementai sujungiami kaip blokeliai, taip statant visas sienas, formuojant durų ir langų angas. Užpildę betonu, jie tampa neatskiriama pastato dalimi.

Szalunek tracony ICF
Privalumai

Statybos greitis ir ilgaamžiškumas

“ICF” privalumai yra surinkimo greitis ir paprastumas. Pirmiausia klojami lengvi nelaikantys klojinių elementai. Elementus galima nesunkiai išpjauti taip, kad jie atitiktų konkretų projektą viso aukšto aukštyje, o po to užpildomi betonu.

Tokiu būdu sukuriama gerai apšiltinta siena, kuriai nereikia papildomo šiltinimo. Tai reiškia, kad pradžioje, skirtingai nei bet kurioje kitoje statybos technologijoje, klojame apšiltinimą, o vėliau darome konstrukciją.

Konstravimo būdas yra labai paprastas ir greitas, o konstrukcija yra labai patvari, nes naudojama betoninė šerdis. Vieno aukšto statyba trunka tik dvi dienas!

Izoliacija

Šalčio tiltų pašalinimas

Didelis tikslumas ir puiki izoliacija yra vienas didžiausių nuolatinių klojinių privalumų.

Specialios IZOClick® sistemos naudojimo dėka pašaliname šilumos tiltelius, o aukščiausios kokybės polistirenas, iš kurio pagaminti elementai, pasižymi puikiais izoliacijos parametrais.

Dėl konstrukcijos saugumo ir puikios izoliacijos IZODOM tipo ICF sprendimai sėkmingai naudojami Vakarų ir Šiaurės Europoje bei Šiaurės Amerikoje.