IZODOM franšizė - plėtokite verslą statybų sektoriuje

Jei esate rangovas, gerai žinote, kokia konkurencija rinkoje. Nepaisant didelės paslaugų paklausos, būtina nuolat tobulėti, kad verslas būtų pelningas. Todėl kviečiame susipažinti su patikrinta verslo valdymo koncepcija energiją taupančios statybos srityje, kurioje įgysite daugiau galimybių, geresnių medžiagų ir, svarbiausia, dinamišką verslo plėtrą!

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos.
IZODOM FRANŠIZĖ

Franšizė statybų sektoriuje

Statybų rinka yra reikli ir nuolat besikeičianti aplinka. Ją veikia ne tik tendencijos ar mados, bet ir Europos Sąjungos nustatyti reglamentai. Tad kodėl gi nepasitikus jos pasitikinčiai ir tvirtai.


Prisijunkite prie prestižinės IZODOM franšizės programos ir pradėkite naudotis patikrintomis technologijomis, skirtomis energiją taupančiai ir pasyviajai statybai. Gausite plačią rinkodaros, komercinę ir projektavimo pagalbą bei galimybę naudotis kitais privalumais, skirtais tik mūsų franšizės gavėjams.

Izodom dom energooszczędny klocki
Privalumai

Kodėl verta kurti verslą su IZODOM?

Rinkos žinios ir strategija

Take advantage of an individual and complete business model with a well-thought-out development strategy prepared by a partner with 30 years of experience in energy-saving construction industry.

Get the opportunity to sell quickly thanks to proven methods, full technical support also in your investments.

Preferential trading conditions

Būdami IZODOM franšizės gavėjais, turite labai lengvatines prekybos sąlygas mūsų medžiagoms pirkti, o tai reiškia didesnį konkurencingumą ir didesnį pelną iš visų investicijų.

Daugiau pelno

IZODOM medžiagų panaudojimo galimybės atveria jums ištisą energiją taupančios statybos pramonės sritį. Nauji produktai, nauji užsakymai, mažiau darbo, daugiau galimybių!

Greitas darbų atlikimas

Per kelias savaites galima užbaigti statybą iki atviro apvalkalo etapo, statant sienas be skiedinio ir papildomos izoliacijos. Dėl to galite greitai pereiti prie kitų statybos darbų.

SEKTORIAUS LYDERIS

IZODOM medžiagos rinkoje jau 30 metų

01

Lenkiška technologija

Esame pirmaujanti energijos taupymo ir pasyvios statybos pramonės įmonė. Su savo partneriais bendradarbiaujame jau daugiau kaip 30 metų ir esame priekyje visų tendencijų. 2021 m. pagal Europos Sąjungos standartus kiekvienas pastatas turėtų atitikti aukštus energijos taupymo standartus. Dėl to, kad jau tiek laiko esame rinkoje, galime pasiūlyti savo modernius sprendimus.


IZODOM technologiją sudaro daugiau kaip 100 izoliacinių elementų, kurie pirmiausia išdėstomi pagal projektą, o tada užpildomi betonu. Todėl apie pastatus pagal šią technologiją sakome, kad jie pastatyti “kaip iš žaislinių kaladėlių”.


Dabar galite prisijungti prie mūsų franšizės programos! Suteiksime jums visus veiksnius, kurių reikia verslui plėtoti, – statybos specialistų žinias ir galimybę naudotis medžiagomis.

01
02
02

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar turiu dirbti tik su IZODOM?

Franšizės programa reikalauja visiško abiejų šalių įsipareigojimo, be to, franšizės gavėjas dirba su “IZODOM” prekės ženklu, todėl tai yra vienas iš būtinų reikalavimų.

Kokius reikalavimus turiu atitikti, norėdamas tapti IZODOM franšizės gavėju?

Pirmiausia tikimės, kad turėsite patirties vienbučių ar daugiabučių namų statybos sektoriuje. Jei jūsų stipriosios pusės: verslumas, energija ir ryžtingumas kasdieniame darbe, vadinasi, pataikėte į tinkamą vietą.

03

Kaip prisijungti prie IZODOM franšizės?

  1. Užpildykite svetainėje esančią formą.
  2. Pasikalbėkite su mūsų konsultantu.

Taip, tai tik du žingsniai! Pokalbio su mūsų konsultantu metu sužinosite viską apie sąlygas, galimybes ir jis atsakys į visus jūsų klausimus.

03
ATSILIEPIMAI

Mumis pasitiki

izodom-ref

Statybininkai puikiai įvertino darbą su IZODOM gaminiais. Su ta pačia komanda galėjau vykdyti dvi lygiagrečias statybas.

Miłosz

referencje-izodom-de

Profesionalumas kuriant, specialistų vedami mokymai, nuoseklūs klientų pritraukimo tikslai sukuria lygiavertę partnerystę, kuri leidžia mums jaustis IZODOM šeimos dalimi.

Leo Dill

referencje-izodom-wyk1

Ilgametes tradicijas puoselėjanti, novatoriška, ekologiška, pirmaujanti standartus, turinti didelį potencialą, besirūpinanti verslo partneriais įmonė.

Bartosz

referencje-izodom-wyk2

"IZODOM" yra puiki technologija, suteikianti puikias galimybes, taip pat žmonės, su kuriais malonu dirbti, todėl matau savo ateitį bendradarbiaudamas su šia įmone.

Maciej

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos.

Palikite savo kontaktinius duomenis ir mūsų konsultantas su jumis susisieks per 24 valandas.