IZODOM IZOCeiling statyba

IZOCeiling grindys yra labai lengvas sprendimas, iki trijų kartų lengvesnis už monolitines betonines grindis.

1-asis etapas

IZOCeilling grindų klojimas

Pirmasis etapas – polistireno elementų klojimas išilgai tarpatramio ir pagrindinio gembių sutvirtinimo – santvarų. Vadinamieji polistireniniai grebėstai yra tankios briaunų konstrukcijos klojiniai. IZOCeiling atveju naudojame klojinius – skersinius ir štampus – ne mažesniu kaip 1,5 m atstumu. Naudodami polistireninį putplastį sumažiname lubų svorį iki 30 % gelžbetoninių lubų (20 cm storio) svorio, taip pat gauname kelis kartus šiltesnes lubas nei tradicinės. Tai ypač svarbu naudojant lubas plokščiam stogui įrengti, rūsiui ar garažui izoliuoti.

2-asis etapas

Lubų sutvirtinimas

Pagrindinė briaunų armatūra – KJ santvaros, kurios yra kompleksinės IZODOM technologijos dalis, parinktos taip, kad užtikrintų tinkamą sienos atramą. Šonkaulių armatūra turi būti įtvirtinta briaunos plokštumoje pagal IZODOM pateiktas rekomendacijas. Be to, per visą lubų ilgį, kas 250 mm lygiagrečiai sijoms ir kas 200 mm statmenai joms, dedama Ø5 mm skersmens strypų konstrukcinė armatūra. Jei lubų tarpatramis didesnis nei 4 m, naudojamos papildomos paskirstymo briaunos.

3-iasis etapas

Betonavimas

Kitame etape IZOCeiling perdangų klojiniai ir armatūra užpilami betonu, kuris užpildo ertmes ir suformuoja gelžbetonines sijas bei laikančiąją perdangą. Monolitinės grindys sujungiamos su sienomis apvado plokštumoje, taip sukuriant nuolatinę konstrukciją. Betono reikia tik apie 80 l/m2

Stage 4

Apdailos darbai

IZOCeiling lubos gali būti apdailintos gipsiniu tinku, gipso kartono plokštėmis arba gali būti naudojamos pakabinamos lubos ant karkaso.
IZODOM sienų elementai turi apvado profiliuotę – lubų atramą, įrengtą tik su išorine klojinių siena. Ji leidžia išlaikyti šilumos izoliacijos vientisumą, o lubų konstrukciją atremti į betoninę laikančiąją sieną.