Izodom 2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje. Statant su šia statybinių blokelių sistema, dar kitaip vadinama liktinių klojinių sitema, Jūs neabejotinai gaunate:

  1. 10 m² K/W sienos varžą, nes nelieka jokio oro tarpelio tarp izoliacinio sluoksnio ir betono
  2. visišką sandarumą tarp grindų ir sienų, sienų ir perdangų, nes betonas užpildo net mažiausius plyšelius
  3. visiškai išvengiate šilumos tiltelių, nes blokelių ryšiai iš tos pačios izoliacinės medžiagos ir neišeina iš šiltos zonos

Izodom statybinių blokelių sistema yra sudaryta iš izoliacinių medžiagų EPS, NEOPOR, PERIPOR skirtų plokščiųjų  pamatų, rostverkų, sienų, perdangų ir stogų konstrukcijoms.

Statant su šia liktinių klojinių sistema visiškai nelieka šilumos tiltelių, nes ryšiai neišeina iki šaltos zonos. Užpilant betoną betono pienas visiškai užsandarina bet kokius mikroplyšius konstrukcijose, todėl Jums nereikės naudoti brangių sandarinimo juostų, mastikų, gaišti laiką klijuojant plyšius. Taip pat vedžiojant komunikacijas nereikia brangių įrankių, nereikia baimintis, kad statant rozetes sienoje bus pažeistas namo sandarumas - Jūs tikrai nepragręšite monolitinės sienos kiaurai to nepastebėdami.
Plokštieji pamatai – tai puikus ir modernus sprendimas, nes Jums nereikia grunto tyrimo – jų atramos plotas leidžia statyti energetiškai efektyvius ar pasyvius namus net ir biriuose gruntuose.

Izodom perdanga – tai populiarus sprendimas ten, kur perdanga turi atlikti ir šilumos izoliavimo vaidmenį (negyvenamos patalpos, mansarda, plokščias stogas).

Izodom siūlo keturis sienų tipus, kurie turi skirtingus laukinio izoliacinio sluoksnio storius.

Super King Blok King Blok Prince Blok Standart
Super King Blok King Blok Prince Blok Standart
Energetinio efektyvumo klasė Pasyvus pastatas Energetiškai efektyvus pastatas Standartinis pastatas Pagalbinės konstrukcijos
A++ A B
Šilumos perdavimo koeficientas 0,1 W/m2K 0,15 W/m2K 0,22 W/m2K 0,28 W/m2K
Šiluminė varža 10 m2K/W 6,66 m2K/W 4,54 m2K/W 3,57 m2K/W
Visas elemento storis 45 cm 35 cm 30 cm 25 cm
Visas izoliacijos storis 30 cm 20 cm 15 cm 10 cm
Išorinės izoliacijos sluoksnio storis 25 cm 15 cm 10 cm 5 cm

Elementai iš Super King Block sistemos yra skirti pasyviems arba A++ energetinės klasės namams. Išorinės sienos, kurių šiluminė varža yra lygi 10m2 K/W, yra tik 45 cm storio. Šie elementai pasižymi šalčio tiltelių nebuvimu, žemu sienų šiluminiu inertiškumu, elementų įvairove, lengvu konstrukcijų surinkimu. Super King sistema idealiai izoliuoja kritines pastato vietas: angokraščius, perdangas, kampus. Visi šie faktoriai leidžia IZODOM 2000 būti lyderiu tarp kompanijų, kurios siūlo pasyvaus namo konstrukcines technologijas.

King Block sistema yra skirta energetiškai efektyviems namams, atitinkantiems A energetinę klasę. Sistema pasižymi itin didele šilumine varža - 6,66 m2 K/W, kurią užtikrina 20 cm storio izoliacinis neoporo sluoksnis. Ši sistema rekomenduojama tiems, kurie nori pasiekti A energetinę klasę lengvai ir naudoti šiuolaikišką ir patrauklų statybos būdą.

Prince block sistema yra skirta B energetinės klasės pastatams. Šie blokeliai tinka tiek privatiems namams, tiek negyvenamų pastatų kategorijos statybai: mokykloms, darželiams, ofisams, socialiniams būstams, ar net viešbučiams. Elementai yra 30 cm storio, kuriuose yra 15 cm izoliacinis sluoksnis, taip pat išvengiama šalčio tiltelių, bei garantuojamas sandarumas ir greita statyba.

System standart elementai yra ploniausi Izodom 2000 sistemos produktai, jų izoliacinis sluoksnis yra 10 cm, o bendras storis yra 25 cm. Šie elementai puikiai tinka vidinių nešančiųjų sienų, garažų bei izoliuotų baseinų konstrukcijoms.

Visi elementai gaminami iš dviejų tipų medžiagų - balto EPS ir pilko NEOPOR. Neoporo gaminiai yra praturtinti grafitu, todėl gaminiai iš neoporo turi geresnę šiluminę varžą negu tokio pat storio gaminys iš įprasto EPS. Neoporas yra vienintelė izoliacinė medžiaga, kuri gali atspindėti infraraudonus šilumos spindulius. Todėl su šia medžiaga galima pasiekti aukštenę šiluminę varžą, naudojant tokio paties storio izoliacinį sluoksnį.