Statybų revoliucija jau Lietuvoje

Nuo 2018 metų sausio pirmos dienos visi nauji pastatai ar jų dalys turi atitikti A+ klasės energetinio naudingumo reikalavimus. Šios klasės lygio namo įrengimas naudojant tradicines medžiagas ir požiūrį yra labai didelių pastangų ir ypatingų žinių reikalaujantis procesas. Kadangi būtina sandariai sujungti atskiras namo konstrukcijas ir kuo labiau sumažinti šilumos tiltelius kurie išleidžia Jūsų namo šilumą. Izodom 2000 lengvai išsprendžia visas šias problemas. Naudojant šią sistemą A+ klasės namus galima statyti ypatingai paprastai ir greitai. Tik Izodom2000 Jums garantuoja - net labiausiai "netikę" statybininkai nesugadins Jūsų namo!

Namo statybos naudojant bet kokias kitas tradicines medžiagas ir neturint didelės yra tikras iššūkis - iškyla sunkumų tiek mūro, tiek izoliacijos ir ypatingai sandarinimo darbuose, dėl ko darbai gali užtrukti daug ilgiau negu kada nors planavote.

Šiuo metu rinkoje esant savamoksliams statybininkams labai dažnai žmogui patariama ne tik nekompentetingai, bet ir klaidingai, dėl ko labai nukenčia statybų kokybė.

Mes Jums norime pasiūlyti sprendimą! Izodom 2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai. Izodom elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos. Jūs taupote ne tik laiką ir pinigus, bet ir nervus. Kiekvieno Izodom2000 kliento statybą nuo namo statybų pradžios iki pabaigos prižiūri ir konsultuoja Passiv House institute sertifikuotas specialistas turintis 25 metų statybų patirtį.

statybu skirtumas