Planuojant pastato išorinių sienų statybą, pirmiausiai pagalvojame apie plytas ar blokelius. Pastačius sienas iš plytų ar blokelių, jiems reikalingas papildomas apšiltinimas. Bet tai tik maža problema, kadangi pastačius namą turi būti užtikrintas pastato sandarumas. Dažniausiai žmogus nesusimąsto, kokios brangios yra vidaus sandarininmo medžiagos ir koks kruopštus ir atsakingas procesas yra sandarinimas, nepaliekant nei mažiausio plyšelio ar raukšlelės per visą namo sienų perimetrą: langų, sandūrų, stogo detalių, įvadų  ar rozečių paviršių. Izodom 2000 sistema nereikalauja papildomo apšiltinimo, todėl šis brangus ir ilgas procesas nereikalingas.

Vystytojai ir privatūs namų statytojai galvoja ne tik apie išorinius namo projekto sprendimus, bet ir apie tai kaip namas tarnaus žmogui. Pagrindiniai faktoriai šių dienų statyboje yra ilgaamžiškumas, namo energijos naudojimo efektyvumas, statybų trukmė, namo patvarumas, šiluminės izoliacijos vientisumas, sandarumas ir namo statybos kaina. Akivaizdu, kai moki už sienų mūrijimą ir izoliavimą, patalpų hermetizavimą - moki tris kartus, o galutinis rezultatas vis tiek priklauso nuo darbininkų kvalifikacijos ir sąžiningumo.

Visa Izodom sistema susideda iš beveik 100 elementų, kurie jungiasi tarpusavyje kaip LEGO kaladėlės. Sistema turi didelį elementų pasirinkimą - kiekviena namo konstrukcijos detalė pritaikyta statybos patogumui, o tai užtikrina lengvesnę ir greitesnę namo statybą.

Izodom technologija leidžia surinkti viso namo aukšto sienas ir jas vienu kartu pilnai užpilti betonu

Naudojant Izodom technologiją, keturi darbininkai vieną 180 m2 ploto namo aukštą,  gali pilnai surinkti per kelias darbo dienas. Kai pagrindas tinkamai paruoštas, pastatyti sienų konstrukcija, įskaičiuojant ir inžinerinių tinklų išvedžiojimus, sukonstruojant angas langams ir durims, sustatant pastolius, kurie bus reikalingi namo aukštą užpilant betonu, užtruks apie tris dienas, ketvirtą dieną betonavimas truks 4-5 valandas, o penktą dieną pradedami darbai prie perdangos.

Taupydami laiką, taupome ir pinigus, tačiau niekada nepamirštame pastato patvarumo ir kokybės.

Ar galima pastatyti namą greičiau? Taip, bet tai tiesiogiai atsilieps konstrukcijų ir izoliacijos kokybei. Izodom technologija greičiausias, bet kartu ir patikimiausias būdas statyti energetiškai efektyvius namus.

Kas lemia greitą statybą su Izodom 2000?

Lengvi elementai užtikrina lengvą transportavimą ir montavimą. 1m2 Izodom elementų sveria nuo 3,6 kg iki 7,3 kg. Visi elementai turi vidinius griovelius, kurie palengvina pjaustymą. Specialūs elementų užraktai leidžia labai greitą konstrukcijos surinkimą ir patvarumą visuose namo mazguose. Grioveliai blokelių konstrukcijose leidžia namus iki 4 aukštų imtinai statyti be armatūros sienose. Armuoti pakanka tik kampus, sąramas ir vidinius jungiamuosius, nešančius sienas.

Mes garantuojame Izodom 2000 liktinių klojinių technologijos, patvarumą užpilant elementus betonu. Tai viena iš nedaugelio statybinių blokelių sistemų kurios patvarumas leidžia betoną pilti sumontavus visą namo aukštą, t.y. 3-5 metrų aukščio sieną. Blokeliams nereikalingi jokie papildomi klijai ar bet kokie kiti tvirtinimo būdai, nes šios sistemos užraktai daug didesni ir patvaresni už alternatyvius sprendimus. Užraktai išspręsti taip, kad dirbti su Izodom 2000 blokeliais galima net lietui lyjant, nes jie turi rakto drenavimo sistemą, ko neturi kitos liktinių klojinių sistemos.

Medžio pjūklelis ir gulsčiukas – tai pagrindiniai įrankiai kurių jums reikės statybų aikštelėje. Patyrę rangovai namo pamatus ir 1 aukšto sienas pastato per  7 dienas! 

Sąnaudų palyginimas

 

Medžiagos tipas Laiko sąnaudos
Mažo dydžio keraminiai elementai apie 5‐6 valandas /1m2
Vidutinio dydžio silikatiniai ar dujų silikatiniai blokeliai apie 4‐5 valandas /1m2
Izodom elementai su nepatyrusia komanda apie 1 valandą/1m2
Izodom elementai su minimalią patirtį turinčia komanda apie 0,3 valandos /1m2
Medžiaga Medžiagų kiekis reikalingas 1m2 sienos kvadratui
Keramikinės plytos ‐ 25 cm 360 kg
Silikatiniai blokeliai ‐ 25 cm 324 kg
Dujų silikatiniai blokeliai ‐ 49 cm 245 kg
Izodom elementai ‐ 45 cm 7,3 kg
Izodom elementai ‐ 35 cm 6,5 kg