Projektuokite pasyvius namus kaip iš žaislinių kaladėlių!

Kiekvienas pastatas - tiek mažas namas, tiek didelis dangoraižis - prasideda nuo projekto. Taigi jūsų, kaip architekto, vaidmuo čia labai svarbus. Juk būtent nuo jūsų projekto priklausys šeimos gyvenimo komfortas, pastato tvirtumas ir tai, kaip jis atrodys daugelį metų. IZODOM tiki, kad unikaliems projektams reikia unikalių medžiagų, todėl norime suteikti jums galimybę jomis naudotis.

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos.
PASYVIOJI STATYBA

Architektų iššūkiai XXI amžiuje

Būdamas architektas, paprastai esate pirmasis žmogus, kuris įgyvendina kieno nors svajones. Tai gali būti gražus namas, įmonė, biuras ir net didelės salės bei dangoraižiai. Viskas prasideda nuo projekto – išvaizdos, medžiagų, darbo laiko ir kitų detalių. Nuo jūsų priklauso, ar šeima bus laiminga savo svajonių name, ar įmonė dinamiškai pradės darbą.


Norime Jums padėti ir pasidalyti savo patirtimi, nes tikime, kad Jūsų projektai nusipelno tik geriausių statybinių medžiagų!


IZODOM technologiją sudaro daugiau kaip 100 elementų, kuriuos galima derinti tarpusavyje ir, užpildžius betonu, jie tampa patvaria, energiją taupančia ir aplinkai nekenksminga konstrukcija. Galite išlaikyti kūrybinę laisvę ir įgyvendinti daugiau projektų.

PRIVALUMAI

Kodėl verta bendradarbiauti su mumis?

Prestižas ir aukštas konkurencingumas

Kai dirbate su mumis, garantuojame, kad dirbate su geriausiais. Rinkoje dirbame daugiau nei 30 metų ir esame įgyvendinę šimtus projektų.


Atitinkame standartus ir savo kompetenciją patvirtiname sertifikatais. Prisijunkite prie mūsų ir būkite pranašesni už konkurentus!

Inovatyvi technologija

IZODOM technologija – tai ne tik lengvesnis projektavimas, daugiau užsakymų ir nauja pramonė.


Mes atitinkame visus Europos Sąjungos nustatytus standartus, todėl galite saugiai projektuoti laikydamiesi taisyklių ir aplinkosaugos reikalavimų.

Kokybės ir ilgaamžiškumo garantija

Turime daugiau nei 30 metų patirtį šioje srityje, kurią patvirtina mūsų sertifikatai ir standartai. Jums nereikia nerimauti dėl klientų kokybės.


IZODOM – tai pirmoji Lenkijoje užbaigta energiškai efektyvios statybos technologija, sertifikuota Pasyvaus namo instituto.

AutoCAD" papildiniai ir techniniai vadovai

Įgykite specialių žinių ir reikiamų įrankių, kad galėtumėte projektuoti pastatą pagal IZODOM technologiją.

Pasinaudokite nemokamu “AutoCAD” papildiniu gaukite specialistų mokymus ir projektuokite Izodom pastatui paprastai ir greitai..

SEKTORIAUS LYDERIS

IZODOM projektai daugiau nei 30 metų rinkoje

01

Išbaigta technologija

IZODOM technologiją sudaro daugiau kaip 100 elementų, iš kurių galite sukurti bet kokią formą. Jie sujungiami ir užpildomi betonu. Taip pastatas išlieka ilgaamžis daugelį metų, o kartu taupo energiją ir tausoja aplinką.


Mes, kaip įmonė, rinkoje veikiame daugiau kaip 30 metų ir nuo pat pradžių padedame architektams jų veikloje. Juk nuo projekto priklauso, kiek medžiagų bus panaudota, kokia bus galutinė pastato išvaizda ir kam jis bus skirtas. Puikiai žinome, su kokiais iššūkiais susiduria architektas, todėl norime sukurti specialią erdvę, kurioje rasite ir paramą įžengdami į naują pramonės šaką, ir kurdami savo verslą

01
02
02

Dažniausiai užduodami klausimai

Vis dar studijuoju – ar galiu pradėti dirbti su IZODOM?

Ieškome architektų, kurie jau turi savo verslą ir įgyvendina statybos projektus. Niekas netrukdo apsilankyti mūsų žinių ir mokymų zonoje ir mokytis projektuoti pastatus pagal pasyviąsias technologijas!

Ar turiu apsiriboti vieno tipo pastatų projektais?

Tikrai ne! Nepriklausomai nuo to, ar norite projektuoti nedidelius vieno aukšto namus, didesnius daugiabučius, o gal biurus, mūsų technologija yra labai lanksti, todėl projektuokite taip, kaip jums patinka!

03

Kaip pradėti bendradarbiauti su IZODOM?

  1. Užpildykite svetainėje esančią formą.
  2. Pasikalbėkite su mūsų konsultantu.


Taip, tai tik du žingsniai! Pokalbio su mūsų konsultantu metu sužinosite viską apie sąlygas, galimybes ir jis atsakys į visus jūsų klausimus.

03
02
04

Objektai

ECO HOUSE – Bogusław Barnaś BXB Studio

IZODOM technologija buvo panaudota statant pasyvųjį namą netoli Žešuvo, “Nature 2000” teritorijoje. Pastatą suprojektavo “BXB Studio” pasaulinio garso architektas Bogusławas Barnaśas.


Pagrindinė projekto sąlyga buvo pasiekti, kad namas būtų pasyvus. ECO HOUSE pastato forma buvo pritaikyta prie sklypo formos ir tinkamai išdėstyta pasaulio krypčių atžvilgiu. Siekiant optimizuoti saulės šilumos pritekėjimą ir išnaudoti natūralios šviesos teikiamą naudą, buvo panaudoti tinkamo dydžio langai. Visomis šiomis priemonėmis buvo siekiama sumažinti pastato energijos nuostolius.

IZODOM

Atsisiuntimai

Nemokama konsultacija

Palikite savo kontaktinius duomenis ir mūsų konsultantas su jumis susisieks per 24 valandas.