Būkite pranašesni už konkurentus ir uždirbkite daugiau nei rangovas!

Jei esate rangovas, gerai žinote, kokia yra konkurencija rinkoje. Nepaisant didelės paslaugų paklausos, būtina nuolat tobulėti, kad verslas būtų pelningas. Todėl kviečiame jus prisijungti prie energiją taupančios statybos pramonės, kurioje įgysite daugiau galimybių, geresnių medžiagų ir, svarbiausia, stabiliai plėtosite verslą!

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos.
ENERGETIŠKAI EFEKTYVI TECHNOLOGIJA.

Tapkite XXI a. rangovu

Statybų rinka yra reikli ir nuolat besikeičianti aplinka. Ją veikia ne tik tendencijos ar mados, bet ir Europos Sąjungos nustatyti reglamentai. Tad kodėl gi nepasitikėti ja pasitikint ir turint tvirtas pozicijas?


Būtent tai galite įgyti bendradarbiaudami kaip rangovas pagal IZODOM technologiją. Mes norime garantuoti, kad jūsų įžengimas į energiją taupančią statybų pramonę bus sklandus, nesudėtingas ir – svarbiausia – pelningas. Būdami šios technologijos rinkos lyderiai, galime padėti rangovams ne tik tiekdami geriausios kokybės medžiagas, bet ir užtikrindami rinkodaros ir esminį pranašumą kiekviename žingsnyje.

Izodom dom energooszczędny klocki
PRIVALUMAI

Kodėl verta kurti verslą su IZODOM?

Greitas darbų atlikimas

Per kelias savaites galima užbaigti statybą iki atviro karkaso etapo, statant sienas be skiedinio ir papildomos izoliacijos. Dėl to galite greitai pereiti prie kitų konstrukcijų.

Daugiau pelno

IZODOM medžiagų naudojimas atveria jums naują energiją taupančios statybos pramonės šaką. Nauji produktai, nauji užsakymai, mažiau darbo, daugiau galimybių!

Palangios sąlygos

Kaip rangovui, bendradarbiaujančiam su IZODOM, jums taikomos palankesnės mūsų medžiagų įsigijimo sąlygos, o tai reiškia mažesnes jūsų išlaidas ir didesnį pelną iš visų investicijų.

Pranašumas prieš konkurentus

Įžengsite ne tik į naują pramonės šaką, bet ir gausite visapusišką techninę, pardavimų ir rinkodaros paramą iš 30 metų patirtį energijos taupymo ir pasyviųjų namų statybos srityje turinčio partnerio.

SEKTORIAUS LYDERIS

IZODOM medžiagos rinkoje jau daugiau kaip 30 metų

01

Lenkiška technologija

Esame energijos taupymo ir pasyvios statybos pramonės lyderiai. Su savo partneriais bendradarbiaujame jau daugiau kaip 30 metų ir esame priekyje visų tendencijų. 2021 m. pagal Europos Sąjungos standartus kiekvienas pastatas turėtų atitikti aukštus energijos taupymo standartus. Dėl to, kad jau tiek laiko esame rinkoje, galime pasiūlyti savo modernius sprendimus.


IZODOM technologiją sudaro daugiau kaip 100 izoliacinių elementų, kurie pirmiausia išdėstomi pagal projektą, o tada užpildomi betonu. Todėl apie pastatus pagal šią technologiją sakome, kad jie pastatyti “kaip iš žaislinių kaladėlių”.


Dabar prie mūsų galite prisijungti ir jūs! Suteiksime jums visus veiksnius, kurių reikia jūsų verslui plėtoti, – statybos ekspertų žinias ir galimybę naudotis medžiagomis.

01
02
02

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar turiu dirbti tik su IZODOM?

Tikrai ne. Daugiausia dėmesio skiriame santykiams su partneriais ir norime būti jūsų verslo pagalbininkais, o ne apribojimais. Tačiau garantuojame, kad norėsite kurti tik pasyviąja technologija, kai tik sužinosite jos privalumus ir vėlesnių projektų įgyvendinimo paprastumą!

Ar turiu statyti tik gyvenamuosius pastatus?

Mūsų technologija tinka įvairiems projektams, net daugiabučiams namams, biurams ar įmonėms! Jūsų žinioje yra daugiau nei išbaigta sistema, kuria pagal architekto projektą galima sukurti praktiškai bet ką. Betono konstrukcija tinka daugumai pastatų!

03

Kaip pradėti bendradarbiauti su IZODOM?

  1. Užpildykite svetainėje esančią formą
  2. Pasikalbėkite su mūsų konsultantu.

Taip, tai tik du žingsniai! Pokalbio su mūsų konsultantu metu sužinosite viską apie sąlygas, galimybes ir jis atsakys į visus jūsų klausimus.

03
Atsiliepimai
izodom-ref

Statybininkai puikiai įvertino darbą su IZODOM gaminiais. Su ta pačia komanda galėjau vykdyti dvi lygiagrečias statybas.

Miłosz

referencje-izodom-de

Profesionalumas kuriant, specialistų vedami mokymai, nuoseklūs klientų pritraukimo tikslai sukuria lygiavertę partnerystę, kuri leidžia mums jaustis IZODOM šeimos dalimi.

Partner

Germany
referencje-izodom-wyk1

Ilgametes tradicijas puoselėjanti, novatoriška, ekologiška, pirmaujanti pagal standartus, turinti didelį potencialą, besirūpinanti verslo partneriais įmonė.

Bartosz

referencje-izodom-wyk2

"IZODOM" yra puiki technologija, suteikianti puikias galimybes, taip pat žmonės, su kuriais malonu dirbti, todėl matau savo ateitį bendradarbiaudamas su šia įmone.

Maciej

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos.

Palikite savo duomenis ir mūsų konsultantas su jumis susisieks per 24 valandas.