Investuokite greičiau ir pelningiau!

Pastaraisiais metais gerokai padaugėjo investicijų projektų vystymo rinkoje, o tai reiškia ir didesnę konkurenciją. Taigi kuo gali išsiskirti vystytojas? Atsakymų yra keletas, ir jie yra šie: greitesnis investicijų įgyvendinimas, geresnės kokybės medžiagos, didesnis gyvenamasis plotas. Be to, svarbu ir standartų laikymasis bei ekologiškos technologijos. Štai kodėl IZODOM sukūrėme specialiai jums paruoštą vystytojų zoną!

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos.
ENERGETIŠKAI EFEKTYVI TECHNOLOGIJA.

Kodėl vystytojas turi plėtoti?

Nauji ES nustatyti standartai, statybos pramonės ir ekologijos kryptys nepalieka jokių iliuzijų – energiją taupanti ir pasyvi statyba yra ne tik pramonės, bet ir aplinkos ateitis. Jei statytojas atidžiai nesigilins į tendencijas ir teisinius reglamentus, laikui bėgant gali atsilikti.


Todėl kviečiame tapti mūsų partneriais. Jūs ne tik gausite prieigą prie energiją taupančių medžiagų ir didesnių galimybių, bet ir visapusišką rinkos lyderio, turinčio daugiau nei 30 metų patirtį, paramą. Galite saugiai įgyvendinti naujas investicijas, nesijaudindami dėl jų vertės laikui bėgant, ir, svarbiausia, plėtoti savo verslą energiją taupančios statybos srityje.

PRIVALUMAI

Kodėl verta bendradarbiauti su IZODOM?

Greitesnis investicijų realizavimas

Statybą iki atviro karkaso etapo galima užbaigti vos per kelias savaites. Be skiedinio ir papildomos izoliacijos.


Energiškai efektyvus vienbučių namų kvartalas gali būti pristatytas greičiau nei bet kada anksčiau, o tai reiškia daugiau erdvės tolesnėms investicijoms.

Daugiau gyvenamo ploto-didesnis uždarbis

Pagal IZODOM technologiją pastatytoms sienoms nereikia papildomų izoliacijos sluoksnių, todėl parduodamas didesnis gyvenamasis plotas.


Pavyzdžiui, 100 m2 plote galite gauti net 7 m2 papildomo gyvenamojo ploto, esant tiems patiems parametrams.

Galimybė naudotis energiją taupančiomis technologijomis

Įgyvendindami investicijas į IZODOM technologiją, naudojate efektyviausius sprendimus, kurie leidžia greitai, taupiai naudoti energiją ir tausoti aplinką.


Siūlome mūsų ekspertų konsultacijas, galimybę susipažinti su mokymo medžiaga, taip pat specialius mokymus ir rinkodaros medžiagą, kuri padės jums dar labiau plėtoti savo verslą.

Bendradarbiaukite su pramonės lyderiais

IZODOM yra pirmaujanti energijos tausojančios ir pasyviosios statybos rinkos lyderė. Rinkoje dirbame jau daugiau kaip 30 metų ir turime patirties vykdant mažas ir dideles investicijas.


IZODOM yra vienintelė Lenkijoje išbaigta technologija, atitinkanti energiją taupantiems ir pasyviems pastatams keliamus reikalavimus, patvirtintus Darmštato Pasyvaus namo instituto sertifikatu.

SEKTORIAUS LYDERIS

IZODOM technologija rinkoje taikoma jau daugiau kaip 30 metų

01

Išbaigta technologija

IZODOM rinkoje veikia jau daugiau nei 30 metų ir yra neabejotinas energijos taupymo ir pasyvios statybos pramonės lyderis.


IZODOM technologiją sudaro daugiau kaip 100 elementų, leidžiančių sukurti betoninę pastato konstrukciją, kurioje nuolatiniai klojiniai yra paruošta IZODOM izoliacija, pagrįsta pagal projektą išpjauta pamatų plokšte. Jums, kaip statytojui, tai greitas būdas įgyvendinti vėlesnes investicijas laikantis visų standartų.


Mūsų technologija dėl puikios šilumos izoliacijos tinka tiek šiltose, tiek šaltesnėse patalpose. Prisijunkite prie geriausių ir dirbkite su mumis!

01
02
02

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar yra kokių nors investavimo apribojimų?

Apribojimų nėra, išskyrus specialios paskirties pastatus, kuriems gali prireikti ne betono, o kitų medžiagų. IZODOM technologiją galite naudoti namams, biurams ir gamykloms statyti.

Ar savo duomenų bazėje turite architektų, statybininkų ir rangovų?

Teikiame tik IZODOM technologijos medžiagas, tačiau bendradarbiaujame su architektais, statybininkais ir rangovais, todėl padėsime jums rasti geriausią.

03

Kaip pradėti bendradarbiauti su IZODOM?

  1. Užpildykite svetainėje esančią formą.
  2. Pasikalbėkite su mūsų konsultantu.


Taip, tai tik du žingsniai! Pokalbio su mūsų konsultantu metu sužinosite viską apie sąlygas, galimybes ir jis atsakys į visus jūsų klausimus.

03
02
04

Objektas

Gyvenamosios paskirties pastatų statyba Lietuvoje (2015 m.)

Gyvenamasis plotas:: 2 043 m2

1 aukšto statybos laikas: 3 savaitės

Bendras statybos laikas: 5,5 mėnesio

Metinės viso pastato energijos sąnaudos:
EUR (0,5 mln. EUR sutaupytų lėšų per 20 metų).

„Laikui bėgant darbai vyko vis efektyviau ir greičiau, o statybos procesas buvo optimizuotas” – kvartalo vystytojas.

„Kitą kartą darbas bus perpus lengvesnis, nes darbininkų rankos „apsiprato su technologija” – statybos darbų vadovas

Susisiekite

Palikite savo kontaktinius duomenis ir mūsų patarėjas su jumis susisieks per 24 valandas.